Ke Katce na jógu chodím už řadu let a mohu ji jen a jen doporučit. Má vzácnou schopnost dodávat lekcím pravidelnou strukturu, ale zároveň je připravovat tak, že jsou pestré a zajímavé. Zařazuje do nich i prvky z jiných cvičebních stylů (taj-či, Feldenkreisova metoda). Cvičení jógy s Katkou je přínosné pro tělo i duši, ale projevuje se to velmi nenápadně, nejlépe to poznám v tom, o kolik víc mě bolí záda, když daný týden lekci vynechám. V neposlední řadě je pro mě důležité i to, že přes to, jak dlouho se józe věnuje a jak na sobě v tomto směru pracuje, zůstává dál v tom dobrém smyslu „obyčejnou“ a příjemnou ženskou, se kterou je radost trávit čas nejen na hodinách, ale i na jí pořádaných jógových víkendech .
Jana K.

Individuální lekce s Katkou jsou skvělé. Hodiny má výborně postavené, je vždy připravená a otevřená mým aktuálním potřebám. Umí naslouchat a podpořit mě tak, jak zrovna potřebuji. Během hodiny mě dokáže provést i pro mě náročnějšími pozicemi. Její individuální lekce vřele doporučuji všem!
Vendula H.  


Děkuji moc za dnešní lekci. Opět byla super. Vždy si po ní připadám taková dlouhá, pružná a vyštíhlená, a to je báječný pocit.
Yveta M.

Při Katčiných lekcích jógy si krásně protáhnu celé tělo, příjemně zrelaxuji. Učím se pracovat s dechem a využívám díky ní jógu v každodenním životě i v krizových situacích.
Jana W.

Děkuji moc za pěkné lekce jógy. Vždy mi přinesou uvolnění, pohodu a klid.
Markéta L.

Děkuji moc za lekce jógy. Jsou vždy krásné a povzbuzující.
Andrea P.

Katka nás na lekcích jógy vede ke zklidnění, všímavosti i uvědomění si vlastního dechu. Učí nás vnímat a poslouchat vlastní tělo. Vede nás k neporovnávání a neposuzování se, a to vše s velkou empatií a pokorou. Její devízou je velmi příjemný hlas, který dopomáhá mému zklidnění a uvolnění.  Katka dokáže během lekcí jógy propojit fyzické cvičení s relaxací a meditací. Součástí lekcí je povídání o výživě, o vlivu jednotlivých pozic na určité orgány či energetické dráhy v těle  apod. Jsem moc ráda, že mým průvodcem jógou je právě Katka.  Katko, děkuju.
Eva Š.

Ahoj Katko, chci jen pozdravit a zeptat se, jak se máte. Já poměrně vyrovnaně, ty horší dny občas přicházejí (úzkosti), ale už je nežiju tak tragicky. Jógu jsem teď nějakou dobu necvičila (lockdown), ale uvědomila jsem si, že ji vlastně žiju. Děkuju za to MOC. 
Marie T.

Ke Katce na jógu chodím už řadu let   a mohu ji jen a jen doporučit. Má vzácnou schopnosti dodávat lekcím pravidelnou strukturu, ale zároveň je připravovat tak, že jsou pestré a zajímavé. Zařazuje do nich i prvky z jiných cvičebních stylů (tai-či, Feldenkreisova metoda…). Cvičení jógy s Katkou je přínosné pro tělo i duši, ale projevuje se to velmi nenápadně, nejlépe to poznám v tom, o kolik víc mě bolí záda, když daný týden lekci vynechám. V neposlední řadě je pro mě důležité i to, že přes to, jak dlouho se józe věnuje a jak na sobě v tomto směru pracuje, zůstává dál v tom dobrém smyslu „obyčejnou“ a příjemnou ženskou, se kterou je radost trávit čas nejen na hodinách, ale i na jí pořádaných jógových víkendech.
Jana K.