Semináře a workshopy PODZIM 2022 ve Stodole

Velmi si vážím toho, že mé pozvání přijali tito skvělí lidé, moji přátelé a zároveň velcí profesionálové ve svých oborech:

15.10.2022 (sobota) 13:00-17:00

Ajurvéda: Jemná ajurvédská očista a sebepéče jako příprava těla i mysli na podzim a zimu aneb chmury na nás nemohou 😊

Tereza Lindauerová  - jedna z nejlepších ajurvédských terapeutek u nás, učila se ajurvédu od indických učitelů na Sri Lance. Přizpůsobila ajurvédu evropským podmínkám a nazvala ji „Ajurvéda Evropskou cestou.“

Cena: 880,- Kč/os

Plus 17:30-19:30 Meditační koncert tibetských mís

František Horváth – studoval hru a léčení hrou na tibetské mísy u léčitele jeho Svátosti Dalajlámy v Dharamsale, v Malém Tibetu

Cena: 450,- Kč/os

Obě akce dohromady: 1300,- Kč/os.


  19.11. Wellness dopoledne s jógou v Parkhotelu Popovičky (kousek od Velkých Popovic)
Uvolníme tělo, mysl a vyživíme duši ranní jógou a pak vás pozvu do krásného wellness kde můžete využít vířivku či finskou, bylinnou a parní saunu na 2-3 hodiny dle libosti.
9:00-10:00 jóga
10:15-12:15 (13:15) wellness
Cena: 650,- Kč/os.


26.11.2022 9:00-12:00 (sobota) Úvod do meditace aneb nejlepší meditací je „nemeditovat“ 😊

Veronika Bílá – dlouholetá žákyně tibetského učitele meditace a buddhismu Yongey Mingyur Rinpocheho, který napsal krásné knihy Radost ze života, Umíráme každý den, Radostná moudrost. Vede kurzy meditace i buddhismu po celém světě. Založil komunitu meditujících Tergar. Veronika žije v Rakousku, ale ráda šíří Rinpocheho učení po celém světě.


Opět budu průběžně vypisovat prodloužené dvouhodinové sobotní lekce, termíny a témata lekcí oznámím dopředu.

Pokud vás něco z výše uvedených seminářů/workshopů zaujalo, zapište si data prosím do svých diářů a dejte mi předběžně vědět kdo byste měl zájem o rezervaci místa. Kapacita sálu je omezená.

Děkuji a moc se těším na společné jógování a propojování (slovo JÓGA vzniklo ze sanskrtského slova JUDŹ, což znamená spojit, propojit)😊.Ceny budou upřesněny začátkem září, až budu znát ceny za pronájem studia (vzhledem k měnícím se cenám energií je ještě nemám).  

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte mne kontaktovat
Přihlášky: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kontakt: Katka Štěpánková, Tel.: 777 253 991
www.jogaskatkou.cz